www.izolaciebako.sk
+420 776 345 500
Na vaše otázky radi odpovieme a keď to pôjde tiež vyhovieme.

ÚČINNÁ IZOLÁCIA

Polyuretánová penová izolácia izoluje až 2x viac ako ...
 

RÝCHLA APLIKÁCIE

Izoláciu aplikujeme v porovnaní s bežnými systémami až 5x rýchlejšie ....
 

VEĽKÉ ÚSPORY

Čas sú peniaze. Tie s PUR izoláciou ušetríte hneď 2x. Raz pri ...

PUR izolácia - ako sa aplikuje?


Väčšina firiem potrebuje pre aplikáciu silový elektrický rozvod 400V. My si vystačíme s 230V. Vďaka tomu môžeme zatepľovať napríklad aj stropy, pivnice, kúpeľne v panelových domoch, autá, lode a ďalší miesta, ktoré pre bežnú technológiu nie sú dostupné.

PUR izolácie sa nanáša strojovým striekaním. K tomu používame najmodernejšie stroje, ktoré dokážu penu spoľahlivo dostať na stropy, strechy, podkrovím trámy, steny, apod

Ako ukážku sme pre Vás pripravili názorné video, kde sa môžete pozrieť, ako sa PUR penou dajú izolovať steny pri nadstavbe v podkroví. Sami tak najlepšie uvidíte, s akou obrovskou rýchlosťou sa dá PUR izolácie aplikovať.


PUR izolácie sa dá aplikovať vo všetkých polohách. Môžete ju striekať hore, dolu na bok a to všetko obvykle jedným ťahom a v jednej vrstve. Vďaka, tomu, že izolácia okamžite Prilne a zatesní každú medzeru, nevznikajú nikde telpené mosty alebo miesta, ktoré by následne prochladaly. Toho nie je bežná izolácia schopná a už vôbec nie za tak krátku dobu, za ktorú je PUR izolácie hotová.

Ďalším videu, ktoré sme pre Vás pripravili sa môžete pozrieť na to, ako rýchlo sa dá izolovať podkrovie. Pena ihneď vyplní aj všetky škáry za trámiky a priestor medzi krokvami je tak perfektne a rýchlo sa zaizoluje.

© 2009 - 2020  Izolacie BAKO
Výroba: EUROVIZITKY.cz & DYNAMIC software
www.izolaciebako.sk