www.izolaciebako.sk
+420 776 345 500
Na vaše otázky radi odpovieme a keď to pôjde tiež vyhovieme.

ÚČINNÁ IZOLÁCIA

Polyuretánová penová izolácia izoluje až 2x viac ako ...
 

RÝCHLA APLIKÁCIE

Izoláciu aplikujeme v porovnaní s bežnými systémami až 5x rýchlejšie ....
 

VEĽKÉ ÚSPORY

Čas sú peniaze. Tie s PUR izoláciou ušetríte hneď 2x. Raz pri ...

PUR izolácia = finančná úspora

Každý z nás šetrí. Niekto s rozvahou a niekto na nepravých miestach. Aj na izoláciu sa dá ušetriť. Ako? Hneď niekoľkými spôsobmi. Naši zákazníci sa často pýtajú:

Prečo PUR izolácia ušetrí viac peňazí ako ostatné izolácie?

1.Je účinnejšie
PUR je izolácia je v porovnaní s materiálmi rovnakej tloušťy oveľa účinnejší.

2. Lepšie tesní
Pretože sa PUR izolácia aplikuje nástrekom, po ktorom ešte expanduje, dostane sa tak do všetkých škár, medzier a napríklad tiež za trámy, do spojov, apod Tým dosiahneme výrazne lepšieho tesniaceho efektu.

3. Rýchlo sa aplikuje / montuje
Ak porovnáme dobu, za ktorú napr zateplí murár podkrovia minerálnou vatou s dobou aplikácie striekané PUR izolácie, sami si môžeme ľahko spočítať, koľko budeme musieť murár v prvom prípade zaplatiť navyše. Inými slovami, koľkokrát viac ušetríme, ak sa pre PUR izoláciu rozhodneme. A pretože aplikácia PUR peny je v prípade zateplenia podkroví rádovo 5 x rýchlejší ...

4. Výrazne šetrí náklady za vykurovanie
Ako sme sa už naučili, PUR izolácie s vyššími účinkami bude aj lepšie izolovať a tým viac ušetríte náklady na vykurovanie. Priemerná úspora domácnosti sa pohybuje okolo 80,- EUR  za mesiac. To je 960,- EUR za rok. Pre niekoho táto čiastka predstavuje kompletné náklady na vykurovanie cez zimnú sezónu. Návratnosť investície je obvykle do 5 rokov.

5. Šetríte prevádzkové náklady
Ak by ste mali menej účinnú izoláciu, budete musieť viac vetrať, utierať prach, dezinfikovať a kúriť. Vďaka jedinečnej kombinácií vlastností PUR izolácie ušetríte aj tieto nemalé prevádzkové náklady.

6. Veľkú časť nákladov na našu izoláciu môžete získať z DOTÁCIAMI EÚ
Sme certifikovaným dodávateľom zateplenie v rámci programu NOVÁ Zelená úsporám. Vďaka tomu môžete získať na zateplenie a izoláciu PUR penou dotáciu. Pokiaľ Vás zaujíma viac, nebojte sa spýtať!

nová zelená úsporám - registrovaný dodavatel nová zelená úsporám - registrovaný dodavatel
 

© 2009 - 2020  Izolacie BAKO
Výroba: EUROVIZITKY.cz & DYNAMIC software
www.izolaciebako.sk