www.izolaciebako.sk
+420 776 345 500
Na vaše otázky radi odpovieme a keď to pôjde tiež vyhovieme.

ÚČINNÁ IZOLÁCIA

Polyuretánová penová izolácia izoluje až 2x viac ako ...
 

RÝCHLA APLIKÁCIE

Izoláciu aplikujeme v porovnaní s bežnými systémami až 5x rýchlejšie ....
 

VEĽKÉ ÚSPORY

Čas sú peniaze. Tie s PUR izoláciou ušetríte hneď 2x. Raz pri ...

Zákaznícke referencie


Keď vám budeme hovoriť, ako veľmi je naša izolácia účinná, že je lacná a že vám ušetrí veľa peňazí, určité percento z vás nám to na prvýkrát určite nebude veriť aj napriek tomu, že sme na našich stránkach predložili mnoho presvedčivých dôkazov a výpočtov z praxe. Požiadali sme preto našich zákazníkov, aby vám sami napísali, ako boli či neboli spokojní. Tu sú vyjadrenia niektorých z nich. Budeme radi, ak sa aj Vy pripojíte a po aplikácii izolácie napíšete hodnotenie. A ak nám po čase napíšete, koľko sa Vám podarilo ušetriť za vykurovanie, budeme ešte radšej."Dobrý deň,

Chcel by som touto formou dodatočne poďakovať firme IzolaceBAKO, obzvlášť pánovi Smolovi za jeho profesionálny a poctivý prístup k práci. Nie je firma ako firma. V dnešnej dobe je pre mňa rozhodujúca kvalita práce a použité materiály za rozumnú, nie však najlacnejšie, cenu. Pre IzolaceBAKO som sa rozhodol na základe prvotnej konzultácie priamo na stavbe, kde mi pán Smola objasnil a logicky zdôvodnil navrhnuté materiály a technologické postupy, na základe ktorých sme mohli urobiť dodatočné stavebné úpravy tak, aby izolácia naozaj fungovala.

Firmu tvoria ľudia a tam, kde sa sám majiteľ aktívne podieľa na realizácii zákazky, je jasné, že všetko prebehne na 100%. Tak sa aj stalo. Boli dodržané termíny, cena, aj sľúbená kvalita zákazky. Všetkým staviteľom môžem bez obáv odporučiť. S prianím pekného dňa "

Robert Kraft, tel.: +420 602 888 878  (realizácia 2017)


"Děkuji panu Smolovi a jeho kolegovi za precizně odvedenou práci.

S výsledkem jsme naprosto spokojeni a můžeme s klidným svědomím doporučit dalším lidem, kteří váhají. Pracují s velkým nasazením, perfektně po sobě uklidili - po pěně nebylo skoro ani památky. :-)
Teplota se v domě drží - nemáme srovnání, je to novostavba - ale ostatní řemeslníci si chválí tepelný komfort, který tam zůstává."

Lucie Hanišová, zc.murtnec@issul


"Dobrý deň,

rád by som touto cestou ešte raz poďakoval firme Bako za vykonanú izolaci.Je to jedna z mála firiem, ktorá odvádza profesionálne, kvalitné a poctivú prácu v dohodnutom termíne a ceně.Vzhledem ku konštrukcii strechy by som nedosiahol takú účinnosť s žiadnu inú izoláciu ako s PUR penou . Za to pánovi smolou ďakujem a vrelo túto firmu odporúčam."

Josef Barabáš, Valašská Bystřice, tel 737459989


"Vazeny pan Smola,

aj ked sme sa po skonceni vasej prace rozlucili podakovanim a podanim ruky, nemôzem si odpustit par riadkov. Poviem vam pravdu, keby nebolo kamarata, ktoremu ste tiez izolovali podkrovie, tak by som zhanal nejaku slovensku firmu. Mal som obavy, ze ste zahranicna firma, ze tie naklady budu kvoli tomu vyššie. Naopak KLOBUK DOLE! Ked ste skoncili, tak sa bolo pozriet par susedov. Chceli informacie, jak to je a kolko to stoj. Boli prekvapeny z kvality, upravy, poriadku okolo a hlavne ta CENA IM VYRAZILA DYCH! Dal som im na vas kontakt. Takze este raz moc dakujem a urcite budem IZOLACE BAKO.sk vsade doporucovat. Az budete mat cestu na oravu, tak vas rad uvidim. Prajem vam hodne spokojnych zakaznikov ako som ja. S pozdravom"

SVETLAK PETER, BREZA (okr.NAMESTOVO) 0907 373 190


"Dobrý deň,

rád by som touto cestou ešte raz poďakoval firme BAKO za vykonanú izoláciu podkrovia, poprial ju veľa zákazníkov a tým, ktorí hľadajú firmu na zateplenie jej vrelo odporučil. Je to jedna z mála firiem, ktorá ma po dlhej dobe presvedčila, že je ešte možné nájsť niekoho kto odvádza profesionálne, kvalitné a poctivú prácu v dohodnutom termíne a cene. Ak uvažujete o striekané izoláciu, z osobnej skúsenosti Vám ich môžem len odporučiť a som si istý, že Vy budete tiež s nimi plne spokojní. "

Ing. Stanislav Lacko, tel. 602 393 813, Nikolčice"Dobrý deň,

Dnes sme práve ukončili zateplenie domu. Firma Izoláciebako, ktorá nám zateplenie domu uskutočnila, je rýchla, solídny, seriózny, odvádzajú perfektnú prácu a za super cenu. Sú to mladí chlapci, ktorí si práce a zákazníka váži. Po všetkých tých firmách na rôzne práce, konečne pokoj na duši. Nech im to dlho vydrží a na jar sme sa už dohodli na druhej etape zateplenie.
Myslíte, že by som sa na ne znovu obrátila, keby som nebola nadmieru spokojná. Vlastne sa už na ne teším. A viem, že ušetrím dvakrát. Dobrá cena za zateplenie a nebudeme kúriť ako hovorievala mamička Pánu Bohu do okien. Teplúčko zostane v dome a na elektrine to bude poznať. Za to pánovi Smolovi a jeho partii ďakujem. "

Helena Petrů


"Dobrý deň,

Rýchle, solídne a spoľahlivé rokovania, účinky peny hneď zaznamenané. To čo by som robil s vatou niekoľko dní Zdeněk Smola (izolácia Bako) zhotovil za jeden deň a vzhľadom ku konštrukcii strechy by som nedosiahol také účinnosti ako s penou. Môžem vrelo odporučiť. "

Zdeněk Kohout, Vansdorf


"Referencie na firmu BAKO

Na odporúčanie svojho známeho sme s našou zákazkou na zateplenie netypických priestorov rodinného domu oslovili firmu BAKO. Bolo treba vyriešiť technický problém vpravenie striekané izolácie medzi dve steny, kde pôvodná izolácia neplnila už svoju funkciu. Pán Smola navrhol riešenie, spracoval rozpočet, ktorý bol vo finále ešte nižší ako pôvodný návrh a celú zákazku so svojím kolegom perfektne zrealizoval.

Všetko dohodnuté bolo dodržané - termíny, rozpočet a hlavne rýchle a kvalitné prevedenie samotného diela - a výsledky predčili naše očakávania. Navyše títo mladí ľudia pracujú s obrovským nasadením, sú priami, otvorení a priateľskí, jednou vetou povedané: namiesto stresov, ktoré sme očakávali, nám s nimi bolo dobre. Nezostáva mi než konštatovať, že v dnešnej dobe, kedy úroveň remeselnej zručnosti a poctivosti ubúda , sú títo fachmani naozajstnou výnimkou. "

PaedDr. Ilona Jindrová, tel. +420728032195


Dobrý deň,

rada by som vám ešte raz poďakovala za prácu na našom domčeku a pridala sľúbenú recenziu.

Ďakujem firme za perfektné a rýchle vykonanie izolácie PUR penou. Táto firma robí svoju prácu starostlivo a za veľmi priaznivé ceny (oproti iným konkurenčným firmám). Rozhodne odporúčam a keby sme ešte niekedy potrebovali niečo zaizolovať, jedine od tejto firmy ... Moc vďaka a nech sa darí.

Petra Rybnikářová

© 2009 - 2020  Izolacie BAKO
Výroba: EUROVIZITKY.cz & DYNAMIC software
www.izolaciebako.sk